Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Jindřichův Hradec
Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Jindřichův Hradec

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Jindřichův Hradec

VideaPro: Průvodcem na Chovatelské přehlídce trofejí zvěře za rok 2013 nám byl jednatel OMS Jindřichův Hradec pan Pavel Průša. Přehlídka byla v předsálí navíc obohacena o 20 nejlepších kreseb dětí okresu, které získaly ocenění v okresním kole soutěže " MÉ TOULKY ZA ZVĚŘÍ ".

[ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Myslivecká zařízení II. - video Myslivecká zařízení II. - video

Myslivecká zařízení II.

VideaPro: V minulém vydání jsme vám ukázali myslivecká zařízení, která dělají v lese ostudu. Dnes se můžete podívat na pravý opak těchto " lesních staveb ". Krása, poctivá práce a jistě i nezapomenutelné vzpomínky. Děkujeme panu Pavlovi za poskytnuté fotografie.
Jarní svod psů, Malšice 2014 - OMS Tábor. - video Jarní svod psů, Malšice 2014 - OMS Tábor. - video

Jarní svod psů, Malšice 2014 - OMS Tábor.

VideaPro: Tato " první " kynologická akce je velmi důležitá jak pro chovatelské kluby tak i pro samotné chovatele. Je možné zde odhalit genetické vady a mladý pes zde také přijde do kontaktu s velkým počtem lidí a psích kolegů.
Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Milevsko - video Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Milevsko - video

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Milevsko

VideaPro: Stejně jako loni, tak i letos jsme s kamerou zavítali na Chovatelskou přehlídku trofejí do Premonstrátského kláštera v Milevsku.
A co myslíte? Jak si vedou s černou? Stavy se snižují nebo naopak zvyšují?
Mezinárodní seminář  - MVDr. Lubomír Nezbeda - video Mezinárodní seminář  - MVDr. Lubomír Nezbeda - video

Mezinárodní seminář - MVDr. Lubomír Nezbeda

VideaPro: Znáte opatření, která sníží případné riziko nákazy Aujezkyho chorobou? Toto celosvětově rozšířené virové onemocnění je postrachem všech kynologů.
Poslechněte si příspěvek pana MVDr. L. Nezbedy v rámci Mezinárodního semináře na téma " Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a ČR ".
Mezinárodní seminář - MVDr. František Kouba - video Mezinárodní seminář - MVDr. František Kouba - video

Mezinárodní seminář - MVDr. František Kouba

VideaPro: MVDr. František Kouba, ředitel KVS SVS pro Jihočeský kraj a jeho příspěvek v rámci Mezinárodního semináře na téma " Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a ČR " .
MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM - Dr. G. Baumer: MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM - Dr. G. Baumer:

MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM - Dr. G. Baumer: "Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a Česku ".

VideaPro: Na četné žádosti německých kolegů vkládáme v německém jazyce přednášku víceprezidenta Bavorského mysliveckého svazu Dr. G. Baumera na téma "Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a Česku ".
Z NAŠEHO ARCHIVU: Naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa) - video Z NAŠEHO ARCHIVU: Naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa) - video

Z NAŠEHO ARCHIVU: Naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa)

VideaPro: Myslivecké sdružení Selské lesy Hředle a jejich naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa) za přítomnosti kamer internetové TV VideaPro.cz, která umožní i vám nahlédnout k sousedům.
Z NAŠEHO ARCHIVU: Recept měsíce: Zajíc na černo - video Z NAŠEHO ARCHIVU: Recept měsíce: Zajíc na černo - video

Z NAŠEHO ARCHIVU: Recept měsíce: Zajíc na černo

VideaPro: Šéfkuchař restaurace Stará myslivna Filip Bárta předvede klasiku v české chcete-li staročeské kuchyni. K té rozhodně Zajíc na černo patří.
Dobrou chuť!
Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa / - video Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa / - video

Fotopast / Prase divoké - Sus Scrofa /

VideaPro: Pracovně jsme tyto záběry, za které pochopitelně děkujeme, nazvali " Když mrňousek nemůže, dospělák mu pomůže ". Za povšimnutí stojí jak jednoduše si dokáže černá " kleknout ".
Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa / - video Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa / - video

Fotopast / Prase divoké - Sus Scrofa /

VideaPro: Panu Josefovi děkujeme za velmi aktuální fotky z jeho fotopasti, které dávají tušit jedno jediné. I letos bude Prase divoké ( Sus Scrofa ) bohatě na výřadech zastoupeno!