Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa /
Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa /

Fotopast / Prase divoké - Sus Scrofa /

VideaPro: Panu Josefovi děkujeme za velmi aktuální fotky z jeho fotopasti, které dávají tušit jedno jediné. I letos bude Prase divoké ( Sus Scrofa ) bohatě na výřadech zastoupeno!

[ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Jindřichův Hradec - video Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Jindřichův Hradec - video

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Jindřichův Hradec

VideaPro: Průvodcem na Chovatelské přehlídce trofejí zvěře za rok 2013 nám byl jednatel OMS Jindřichův Hradec pan Pavel Průša. Přehlídka byla v předsálí navíc obohacena o 20 nejlepších kreseb dětí okresu, které získaly ocenění v okresním kole soutěže " MÉ TOULKY ZA ZVĚŘÍ ".
Myslivecká zařízení II. - video Myslivecká zařízení II. - video

Myslivecká zařízení II.

VideaPro: V minulém vydání jsme vám ukázali myslivecká zařízení, která dělají v lese ostudu. Dnes se můžete podívat na pravý opak těchto " lesních staveb ". Krása, poctivá práce a jistě i nezapomenutelné vzpomínky. Děkujeme panu Pavlovi za poskytnuté fotografie.
Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Milevsko - video Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Milevsko - video

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře za rok 2013, OMS Milevsko

VideaPro: Stejně jako loni, tak i letos jsme s kamerou zavítali na Chovatelskou přehlídku trofejí do Premonstrátského kláštera v Milevsku.
A co myslíte? Jak si vedou s černou? Stavy se snižují nebo naopak zvyšují?
MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM - Dr. G. Baumer: MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM - Dr. G. Baumer:

MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM - Dr. G. Baumer: "Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a Česku ".

VideaPro: Na četné žádosti německých kolegů vkládáme v německém jazyce přednášku víceprezidenta Bavorského mysliveckého svazu Dr. G. Baumera na téma "Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a Česku ".
Jarní svod psů, Malšice 2014 - OMS Tábor. - video Jarní svod psů, Malšice 2014 - OMS Tábor. - video

Jarní svod psů, Malšice 2014 - OMS Tábor.

VideaPro: Tato " první " kynologická akce je velmi důležitá jak pro chovatelské kluby tak i pro samotné chovatele. Je možné zde odhalit genetické vady a mladý pes zde také přijde do kontaktu s velkým počtem lidí a psích kolegů.
Mezinárodní seminář - MVDr. František Kouba - video Mezinárodní seminář - MVDr. František Kouba - video

Mezinárodní seminář - MVDr. František Kouba

VideaPro: MVDr. František Kouba, ředitel KVS SVS pro Jihočeský kraj a jeho příspěvek v rámci Mezinárodního semináře na téma " Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a ČR " .
Mezinárodní seminář  - MVDr. Lubomír Nezbeda - video Mezinárodní seminář  - MVDr. Lubomír Nezbeda - video

Mezinárodní seminář - MVDr. Lubomír Nezbeda

VideaPro: Znáte opatření, která sníží případné riziko nákazy Aujezkyho chorobou? Toto celosvětově rozšířené virové onemocnění je postrachem všech kynologů.
Poslechněte si příspěvek pana MVDr. L. Nezbedy v rámci Mezinárodního semináře na téma " Zdravotní stav zvěře v Bavorsku a ČR ".
Z NAŠEHO ARCHIVU: Recept měsíce: Zajíc na černo - video Z NAŠEHO ARCHIVU: Recept měsíce: Zajíc na černo - video

Z NAŠEHO ARCHIVU: Recept měsíce: Zajíc na černo

VideaPro: Šéfkuchař restaurace Stará myslivna Filip Bárta předvede klasiku v české chcete-li staročeské kuchyni. K té rozhodně Zajíc na černo patří.
Dobrou chuť!
Z NAŠEHO ARCHIVU: Naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa) - video Z NAŠEHO ARCHIVU: Naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa) - video

Z NAŠEHO ARCHIVU: Naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa)

VideaPro: Myslivecké sdružení Selské lesy Hředle a jejich naháňka na černou zvěř - Divoké prase (Sus scrofa) za přítomnosti kamer internetové TV VideaPro.cz, která umožní i vám nahlédnout k sousedům.
Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa / - video Fotopast  / Prase divoké - Sus Scrofa / - video

Fotopast / Prase divoké - Sus Scrofa /

VideaPro: Pracovně jsme tyto záběry, za které pochopitelně děkujeme, nazvali " Když mrňousek nemůže, dospělák mu pomůže ". Za povšimnutí stojí jak jednoduše si dokáže černá " kleknout ".