Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Recept měsíce: Bažant s kaštanovou nádivkou
Recept měsíce: Bažant s kaštanovou nádivkou

Recept měsíce: Bažant s kaštanovou nádivkou

VideaPro: Šéfkuchař restaurace Stará myslivna - Konopiště, Tomáš Záhorský si připravil starodávný, zapomenutý recept: "Bažant s kaštanovou nádivkou" ke kterému se nejlépe hodí pečený nebo vařený brambor. Dobrou chuť!

[ komentáře ] [ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Vábení zvěře v podání Pavla Kumžáka a Davida Prince. - video Vábení zvěře v podání Pavla Kumžáka a Davida Prince. - video

Vábení zvěře v podání Pavla Kumžáka a Davida Prince.

VideaPro: Vystoupení dvou vábičů, konkrétně Pavla Kumžáka a Davida Prince v rámci koncertu trubačů v českých Budějovicích. Klasické úkázky " okořenil" pan Pavel Kumžák jedinečnou ukázkou, kterou se naučil při svém pobytu ve Francii a kterou ukázal poprvé v České republice!
Naháňka na Prase divoké / Sus scrofa /, MS Vrcha Želeč - video Naháňka na Prase divoké / Sus scrofa /, MS Vrcha Želeč - video

Naháňka na Prase divoké / Sus scrofa /, MS Vrcha Želeč

VideaPro: Myslivecký spolek Vrcha Želeč opět po roce uspořádal naháňku na Prase divoké / Sus scrofa / a naše kamera stejně jako loni byla u toho.
A stejně jako loni můžeme potvrdit, že organizace byla na jedničku s hvězdičkou.
Napište, zavolejte a příště můžem natáčet i ve vašem mysliveckém spolku.

Hon na bažanty, MS Slapy - video Hon na bažanty, MS Slapy - video

Hon na bažanty, MS Slapy

VideaPro: S radostí jsme přijali pozvání na hon Mysliveckého spolku Slapy, který se konal první sobotu v listopadu. Bažanti, bažanti, bažanti a jedna škodná. V samotném závěru nechyběl poslední soud pro dva krále honu a také pro spoustu " hříšníků ". Nelze opomenout večerní pasování dvou adeptů, kteří odpovídali na velmi záludné otázky svých kamarádů. Ostatně posuďte sami.
5. koncert lovecké hudby k poctě sv. Huberta, České Budějovice - video 5. koncert lovecké hudby k poctě sv. Huberta, České Budějovice - video

5. koncert lovecké hudby k poctě sv. Huberta, České Budějovice

Videapro: Již pátý koncert lovecké hudby k postě svatého Huberta pořádlo o.s. Jihočeští trubači.
Koncertní síň Otokara Jeremiáše přivítala okolo 2oo diváků, kterým se kromě " domácích " trubačů představili i Pootavští trubači, trubači Praha, trubači OMS Tábor a trubači SLŠ Písek.
Václavské střílení 2014, Dražice - video Václavské střílení 2014, Dražice - video

Václavské střílení 2014, Dražice

VideaPro: Již počtvrté v řadě jsme navštívili střelecké závody v Dražicích.
Automatický trap + lovecké kolo + zajíc na průseku kombinovaný s letící křepelkou. Disciplíny beze změn, ale pořadí těch nejlepších je každoročně jiné.
Nože Helle - ruční výroba, tradiční postupy.  - video Nože Helle - ruční výroba, tradiční postupy.  - video

Nože Helle - ruční výroba, tradiční postupy.

VideaPro: Reportáž ukazuje výrobu světoznámých norských nožů Helle. Ruční výroba a tradiční postupy musí nadchnout každého milovníka a sběratele nůžů.
Správné postupy k vyšetření na svalovce. - video Správné postupy k vyšetření na svalovce. - video

Správné postupy k vyšetření na svalovce.

VideaPro: RNDR. Antonín Prouza upozorní na správné postupy k vyšetření na svalovce. Prase divoké ( Sus Scrofa ) díky své oblíbenosti mezi myslivci a lovci může způsobit velké zdravotní problémy. Trichinelóza (trichinellosis) je parazitární onemocnění zvířat a člověka způsobené hlísticí rodu Trichinella charakterizované tvorbou kapsul v kosterní svalovině.
Myslivecká kynologie - Nemoci psů (Blecha kočičí - Ctenocephalides felis) - video Myslivecká kynologie - Nemoci psů (Blecha kočičí - Ctenocephalides felis) - video

Myslivecká kynologie - Nemoci psů (Blecha kočičí - Ctenocephalides felis)

VideaPro: Na psech nejčastěji parazituje blecha kočičí (Ctenocephalides felis), blecha psí (Ctenocephalides canis).
Oba tyto druhy napadají i člověka a to dokonce častěji než blecha obecná. Paradoxně nacházíme u psů v daleko větší míře blechu kočičí než blechu psí.
Z NAŠEHO ARCHIVU: Lovy se zbraní - Srnčí říje - video Z NAŠEHO ARCHIVU: Lovy se zbraní - Srnčí říje - video

Z NAŠEHO ARCHIVU: Lovy se zbraní - Srnčí říje

VideaPro: Jedinečné a napínavé záběry z našeho seriálu Lovy se zbraní. Dvoudenní, neopakovatelná atmosféra pro lovce a jeho doprovod při lovu srnce. Máte něco podobného? Napište nám, rádi vaše záběry uveřejníme.
Fotopast - Divoké prase ( Sus scrofa )  - video Fotopast - Divoké prase ( Sus scrofa )  - video

Fotopast - Divoké prase ( Sus scrofa )

VideaPro: Pan Honza a jeho záběry "černé" jistě potěší každého myslivce a lovce, kteří podobné obrázky rádi vidí. Divoké prase ( Sus scrofa ) nikdy nenudí.
Fotopast a srna - video Fotopast a srna - video

Fotopast a srna

VideaPro: Jak je již tradicí zveřejňujeme v pořadí druhou ukázku z fotopasti. Tentokrát pan Honza " druhý " zachytil další četné " obyvatele " našich lesů.