Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Recept měsíce - Výpečky z divočáka, staročeské červené zelí a br. knedlík
Recept měsíce - Výpečky z divočáka, staročeské červené zelí a br. knedlík

Recept měsíce - Výpečky z divočáka, staročeské červené zelí a br. knedlík

VideaPro: Šéfkuchař restaurace Stará myslivna pan Filip Bárta vám předvede jednoduchý recept na výpečky z divočáka. Recept měsíce opět dokazuje, jak široké uplatnění má zvěřina v naší gastronomii.

[ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Myslivecká kynologie - Welššpringršpaněl / WSS /, 1.díl - video Myslivecká kynologie - Welššpringršpaněl / WSS /, 1.díl - video

Myslivecká kynologie - Welššpringršpaněl / WSS /, 1.díl

VideaPro: Další, nové lovecké plemeno v naší rubrice: "Myslivecká kynologie". Welššpringršpaněl, jeho původ, vzhled, charakteristika a povaha. Jan Kalafut vás postupně v několika dílech naší rubriky " Myslivecká kynologie" seznámí s tímto inteligentním slídičem.
Kurz terénní parazitologie, Ruda 2011 - video Kurz terénní parazitologie, Ruda 2011 - video

Kurz terénní parazitologie, Ruda 2011

VideaPro: Terénní praktikum zaměřené na demonstraci a identifikaci parazitů (členovec, helmint, prvok). V dalších reportážích budeme sledovat parazity ohrožující zvěř našich lesů (daněk, jelen apod.).
Myslivecká kynologie - Nemoci psů  (Pyometra - zánět dělohy) - video Myslivecká kynologie - Nemoci psů  (Pyometra - zánět dělohy) - video

Myslivecká kynologie - Nemoci psů (Pyometra - zánět dělohy)

VideaPro: Znáte pověry a mýty týkající se zánětu dělohy? Dokážete poznat klinické příznaky této nemoci? Pyometra - zánět dělohy je nejčastější a nejvážnější onemocnění narušující reprodukční systém.
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) - video Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) - video

Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax)

VideaPro: Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) nebo-li noční havran v celé své kráse. Nádherné záběry s typickou ukázkou zátylkových per. Ojedinělý výskyt v ČR! Ojedinělé záběry!
Kvakoš noční a jeho elegance.