Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Recept měsíce: Jehněčí kotlety na rozmarýnu
Recept měsíce: Jehněčí kotlety na rozmarýnu

Recept měsíce: Jehněčí kotlety na rozmarýnu

VideaPro: Další, tentokrát velikonoční recept měsíce, který připravil mistr šéfkuchař pan Pavel Vrbka. Jehněčí kotlety na rozmarýnu natáčené v restauraci Stará myslivna - Konopiště.

[ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Myslivecká kynologie: Alpská braka jezevčíkovitá 3.díl - video Myslivecká kynologie: Alpská braka jezevčíkovitá 3.díl - video

Myslivecká kynologie: Alpská braka jezevčíkovitá 3.díl

VideaPro: Praktická ukázka pro všechny příznivce kynologie! Ukázka výcviku vodění na řemeni. Přivolání na svolávací roh. Ukázka nácviku odložení psa. Alpská braka jezevčíkovitá a další díl, kde pan Pavel Konvalina poradí prostřednictvím VideaPro.cz.
Bobr evropský (Castor fiber) na moravské řece Svratce 2.díl - video Bobr evropský (Castor fiber) na moravské řece Svratce 2.díl - video

Bobr evropský (Castor fiber) na moravské řece Svratce 2.díl

VideaPro: Bobr evropský (Castor fiber)natáčený na moravské řece Svratce zaujme krásnými a neokoukanými záběry, které pro všechny diváky VideaPro.cz natočil náš kolega Lukáš Pich.