Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Zámek Konopiště, František Ferdinand d'Este - Cesta kolem světa
Zámek Konopiště, František Ferdinand d'Este - Cesta kolem světa

Zámek Konopiště, František Ferdinand d'Este - Cesta kolem světa

VideaPro: Díky knize Tagebuch - MEINER REISE UM DIE ERDE z let 1892-1893 můžeme zažít stejně jako František Ferdinand d'Este cestu kolem světa. Lovecké trofeje, významná setkání a spousta unikátních fotografií.

[ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Myslivecká kynologie: Alpská braka jezevčíkovitá. Výběr a výcvik štěněte. 2. díl - video Myslivecká kynologie: Alpská braka jezevčíkovitá. Výběr a výcvik štěněte. 2. díl - video

Myslivecká kynologie: Alpská braka jezevčíkovitá. Výběr a výcvik štěněte. 2. díl

VideaPro: Alpská braka jezevčíkovitá je vhodný pes na dosled zvěře černé a vysoké. Braky mají velký orientační smysl a jsou důslední při práci na naháňkách.
Pan Pavel Konvalina vysvětlí, kdy a jak začít s výcvikem štěněte braky.
Ocelové broky, rozhovor kde odpovídá předseda ČÚZZS p. Zdeněk Štěpánek - video Ocelové broky, rozhovor kde odpovídá předseda ČÚZZS p. Zdeněk Štěpánek - video

Ocelové broky, rozhovor kde odpovídá předseda ČÚZZS p. Zdeněk Štěpánek

VideaPro: Ocelové broky, neolověné broky, bezolovnaté broky. Více možných výrazů, ale hlavně spousta otázek na které odpoví pan ing. Zdeněk Štěpánek, předseda Čúzzs.
Recept měsíce: Nadívaná orebice královny uherské a české - video Recept měsíce: Nadívaná orebice královny uherské a české - video

Recept měsíce: Nadívaná orebice královny uherské a české

VideaPro: Tento měsíc vaří mistr šéfkuchař resturace Stará myslivna pan Filip Bárta, který si pro vás připravil neobvyklého zástupce pernaté zvěře. Orebice, která pochází z Francie se objevuje velmi zřídka. Nadívaná orebice královny uherské a české tak jistě stojí za shlédnutí.