Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Dančí tournedas s hříbkovou omáčkou.
Dančí tournedas s hříbkovou omáčkou.

Dančí tournedas s hříbkovou omáčkou.

VideaPro:Restaurace Stará myslivna - Konopiště a její šéfkuchař Tomáš Záhorský v dalším díle oblíbené kuchařky.Tentokrát se bude servírovat Daněk skvrnitý /Dama dama/, jehož maso je skvělou pochoutkou. Mistrovská úprava pro vaši inspiraci.

[ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Myslivecká kynologie - Welššpringršpaněl / WSS / ( Štěně a jeho výběr ), 2. díl - video Myslivecká kynologie - Welššpringršpaněl / WSS / ( Štěně a jeho výběr ), 2. díl - video

Myslivecká kynologie - Welššpringršpaněl / WSS / ( Štěně a jeho výběr ), 2. díl

VideaPro: Druhý díl v našem seriálu: Myslivecká kynologie - Welššpringšpaněl je věnován štěňatům. Správný výběr a postup. Rady od chovatele. Na co si dávat pozor? Průvodcem nám bude opět Jan Kalafut.
Benedikace (vysvěcení) sochy svatého Huberta - video Benedikace (vysvěcení) sochy svatého Huberta - video

Benedikace (vysvěcení) sochy svatého Huberta

VideaPro: Restaurace Stará myslivna - Konopiště uspořádala zcela ojedinělou společenskou akci! Jeho milost kanovník Svatoštěpánské kapituly Mgr. Martin Davídek zde provedl benedikaci (vysvěcení) sochy Svatého Huberta. Jak známo sv. Hubert je symbolem myslivecké cti, pokory a poctivosti, patronem lovu a ochrany zvěře, tradic a mysliveckých obyčejů.
Myslivecká restaurace Stará myslivna  a její orchestrion nebo-li hrací skříň - Konopiště - video Myslivecká restaurace Stará myslivna  a její orchestrion nebo-li hrací skříň - Konopiště - video

Myslivecká restaurace Stará myslivna a její orchestrion nebo-li hrací skříň - Konopiště

VideaPro: Myslivecká restaurace Stará myslivna - Konopiště nabízí chutné zvěřinové speciality ke kterým si již také můžete nechat zahrát písně francouzské nebo ruské. Právě ty hraje klavírový orchestrion ( hrací skříň ), který si opatřil milovník lovu a pokrokových věcí arcivévoda František Ferdinad d´Este. A právě tento orchestrion byl nedávno po náročné rekonstrukci znovu uveden do provozu.
Udivující makrosvět - video Udivující makrosvět - video

Udivující makrosvět

VideaPro: Udivující makrosvět, kterým jsme obklopeni, přesto jej není snadné zahlédnout.