Chov a nemoci zvěře

BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv, a.s. - video BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv, a.s. - video

BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv, a.s.

VideaPro: Antiparazitární přípravky Cermix a Rafendazol nabízejí široké spektrum účinnosti (střečkovitost, motoličnatost, oblí červi zažívadel a plic). Ukázka výroby léčivých přípravků Cermix a Rafendazol. BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv, a.s. je sázka na jistotu.
http://www.bri.cz
Dančí farma - Pavel Friedberger, specialista na farmový chov a prodej zvěřiny. - video Dančí farma - Pavel Friedberger, specialista na farmový chov a prodej zvěřiny. - video

Dančí farma - Pavel Friedberger, specialista na farmový chov a prodej zvěřiny.

VideaPro: Stálý veterinární dohled a krmivo z vlastních zdrojů! Rodinná tradice od roku 1991 zaručuje každému zájemci o farmový chov individuální přístup. Dančí farma - Pavel Friedberger nabízí zájemcům také prodej zvěřiny.
www.dancifarma.cz
Kurz terénní parazitologie, Ruda 2011 - video Kurz terénní parazitologie, Ruda 2011 - video

Kurz terénní parazitologie, Ruda 2011

VideaPro: Terénní praktikum zaměřené na demonstraci a identifikaci parazitů (členovec, helmint, prvok). V dalších reportážích budeme sledovat parazity ohrožující zvěř našich lesů (daněk, jelen apod.).
Radioaktivita a lesní zvěř - nejnovější informace. - video Radioaktivita a lesní zvěř - nejnovější informace. - video

Radioaktivita a lesní zvěř - nejnovější informace.

VideaPro: Nejnovější informace týkající se radioaktivity v lesní zvěři. Kdy a které druhy jsou nejvíce postiženi? Jaké jsou možnosti kontroly? Všechny otázky zodpoví pan Vilém Bárta za JSOPM o.p.s.
Trávicí metoda - laboratorní postup. - video Trávicí metoda - laboratorní postup. - video

Trávicí metoda - laboratorní postup.

VideaPro: Postup vyšetření trávící metodou, které nastává po přivezení vzorků do laboratoře. Trichinelóza je nebezpečné onemocnění, které u člověka vyvolávají infekční larvy svalovce stočeného (Trichinella spiralis) a v našich podmínkách je spojováno hlavně s konzumací masa divočáků. Víte však jak se vyšetření provádí?
Aujeszkyho choroba prasat, 1díl - video Aujeszkyho choroba prasat, 1díl - video

Aujeszkyho choroba prasat, 1díl

VideaPro: Spousty dotazů směřované do naší redakce nás přiměli natočit první díl na téma "Aujeszkyho choroba prasat.
Odborník na slovo vzatý pan MVDr. Petr Šatrán odpoví na nejčastější otázky typu: Kdo vyvolává tento virus?, Jak se přenáší?, apod.
Aujeszkyho choroba prasat, 2. díl - video Aujeszkyho choroba prasat, 2. díl - video

Aujeszkyho choroba prasat, 2. díl

VideaPro: V druhém díle reportáže na téma Aujezkého choroba prasat vysvětlí další důležité informace vedoucí oddělení ochrany zdraví zvířat Státní veterinární správy České republiky pan Petr Šatrán.