Pro přehrátí videa musíte mít ve Vašem počítači nainstalován Flash player.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak vložit video na svůj web?

Server VideaPro.cz vám umožňuje vložit si na svůj web odkaz na toto video. Stačí si vybrat jeden z níže nabízených stylů, zkopírovat zdrojový kód a vložit jej na svůj web.

Mezinárodní výstava IWA 2011, Norimberk
Mezinárodní výstava IWA 2011, Norimberk

Mezinárodní výstava IWA 2011, Norimberk

VideaPro: Na evropském kontinentu nemá mezinárodní výstava IWA konkurenci. Je to největší výstava zbraní, střeliva a příslušenství na 63.ooo metrech čtverečních! Počet vystavovatelů 1166 z celého světa a mezi nimi i zástupci z ČR.

[ sdílet ] [ vložit na svůj web ]

Ocelové a olověné broky Sellier-Bellot, 2.díl - video Ocelové a olověné broky Sellier-Bellot, 2.díl - video

Ocelové a olověné broky Sellier-Bellot, 2.díl

VideaPro: Vedoucí balistické laboratoře fa. Sellier-Bellot p. ing. Miloš Kremla stejně jako pan Petr Bartoň, vedoucí tuzemského prodeje Sellier-Bellot vysvětlují řadu zajímavých věcí, které se týkají stále živě diskutovaného tématu. Tím jsou ocelové a olověné broky.
www.sellier-bellot.cz
MO ČRS Benešov - video MO ČRS Benešov - video

MO ČRS Benešov

VideaPro: Trofejní ryby a rybník Konopiště. Chcete-li vědět víc podívejte se na reportáž, kde hospodář MO ČRS Benešov pan Pavel Tomeš vše vysvětlí.
Myslivecká kynologie - Alpská braka jezevčíkovitá 4.díl , Výcvikový den  - video Myslivecká kynologie - Alpská braka jezevčíkovitá 4.díl , Výcvikový den  - video

Myslivecká kynologie - Alpská braka jezevčíkovitá 4.díl , Výcvikový den

VideaPro: Další díl našeho seriálu Myslivecká kynologie - Alpská braka jezevčíkovitá nás zavede na výcvikový den. Oblast číslo 1O, kde vedoucí A. Šikula a jeho kolegové předvádějí svědomitý přístup v rámci příprav na klubové zkoušky honičů. ( první odložení,vlečka, chování na stanovišti - imitace naháňky, zkouška na oplůtku, atd. )
Chovatelská přehlídka trofejí, Písek 2011 - video Chovatelská přehlídka trofejí, Písek 2011 - video

Chovatelská přehlídka trofejí, Písek 2011

VideaPro: Chovatelská přehlídka trofejí, Písek 2011. Ukázka trofejí lovné zvěře ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Písek (trofeje z více než 50 honiteb). Pořadatelé: Odbor životního prostředí M.Ú. Písek, Okresní myslivecký spolek, Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola B. Schwarzenberga.
Jarní svod  psů - Malšice,  OMS Tábor - video Jarní svod  psů - Malšice,  OMS Tábor - video

Jarní svod psů - Malšice, OMS Tábor

VideaPro: Jarní svod psů je jednoduché posouzení exteriéru psa, o kterém se provede zápis na předepsaný a předtištěný formulář. Hodnocení je velmi důležité jak pro chovatelské kluby tak i pro samotné chovatele. Jarní svod psů - Malšice, který pořádal OMS Tábor je úspěšnou a hojně navštěvovoanou akcí. Posuďte sami.
OMS Benešov plány a cíle roku 2011 - video OMS Benešov plány a cíle roku 2011 - video

OMS Benešov plány a cíle roku 2011

VideaPro: Jednatel OMSu Benešov p. Vojtěch Poslušný poskytl naší TV rozhovor, ve kterém objasňujeme plány a cíle roku 2011. Jen pro vaši představu okresní myslivecký spolek Benešov eviduje k 1. 2. 2011 1540 členů, kteří jsou členy 83 mysliveckých sdružení.
Ornitologický  park Josefovské louky  - video Ornitologický  park Josefovské louky  - video

Ornitologický park Josefovské louky

VideaPro: Zdeněk Vermouzek ředitel ČSO nám v rozhovoru vysvětlil jedinečnost projektu Josefovské louky. Tento ojedinělý projekt v rámci České republiky, tedy soukromý Ornitologický park Josefovské louky, vzniká v turisticky atraktivní oblasti poblíž Josefovské pevnosti u Jaroměře ve východních Čechách od roku 2008. Cílem je návrat mokřadních ptáků na dříve zaplavované louky v nivě Metuje.
Mravenec lesní (Formica rufa L.) - video Mravenec lesní (Formica rufa L.) - video

Mravenec lesní (Formica rufa L.)

VideaPro: Jedinečné makro záběry obyvatele našich lesů kterého vnímáme jen velmi okrajově. Mravenec lesní (Formica rufa L.) je teplomilný blanokřídlý sociální hmyz patřící do skupiny lesních mravenců, který vás v této reportáži přesvědčí, že zasluhuje naši ochranu.
Jaro - síla přírody - video Jaro - síla přírody - video

Jaro - síla přírody

VideaPro: Jaro - síla přírody je název pro videoreportáž, která má ukázat krásu jara a může sloužit i jako uklidňující, relaxační prostředek. U nás, tedy v mírném pásu se jaro vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Dny se prodlužují a dochází k oteplování. Jaro oficiálně začíná 21 března.